Sağlığınız bizim önceliğimizdir!

Lazerle Hemoroid Tedavisi

Profesyonel ve Başarılı Operasyonlar ile Sağlığınıza Kavuşun!

Lazerle Hemoroid Tedavisi

Hemoroid, rektum ve anüs bölgesindeki damarların şişmesi ve genişlemesi sonucu oluşan bir hastalıktır. Yaygın bir problem olmasına rağmen, hemoroid oldukça rahatsız edici olabilir. Kaşıntı, kanama, ağrı ve kabızlık gibi semptomlara yol açabilir.

Lazerle hemoroid tedavisi, son yıllarda oldukça popüler hale gelen bir yöntemdir. Bu yöntem, geleneksel cerrahi yöntemlere göre daha az invaziv ve daha az ağrılıdır.

Lazerle Hemoroid Tedavisinin Avantajları

Daha az ağrılı: Lazer tedavisi, geleneksel cerrahi yöntemlere göre daha az ağrılıdır. Bu nedenle, anestezi ihtiyacı azalır veya hiç gerekmez.

Daha kısa iyileşme süresi: Lazer tedavisinden sonra iyileşme süresi, geleneksel cerrahi yöntemlere göre daha kısadır. Bu da hastaların günlük yaşamlarına daha hızlı dönmelerini sağlar.

Daha az kanama: Lazer tedavisi, geleneksel cerrahi yöntemlere göre daha az kanamaya neden olur.

Daha az komplikasyon riski: Lazer tedavisinin komplikasyon riski geleneksel cerrahi yöntemlere göre daha düşüktür.

Lazerle Hemoroid Tedavisi Nasıl Yapılır?

Lazerle hemoroid tedavisi, ayakta tedavi ünitesinde veya ameliyathanede lokal anestezi altında yapılır. Doktor, lazer ışınını kullanarak hemoroid pakesini küçültür veya yok eder. İşlem genellikle 15-30 dakika sürer.

Lazerle Hemoroid Tedavisi Herkese Uygun Mu?

Lazerle hemoroid tedavisi, her hastaya uygun olmayabilir. Doktorunuz, sizin için en uygun tedavi yöntemini belirlemek için tıbbi geçmişinizi ve semptomlarınızı değerlendirecektir.

Eğer Hemoroid (Basur) sorunu yaşıyorsanız, lazer tedavi seçeneğini uzmanlığını endokrin ve proktoloji alanında yapmış Genel Cerrah Op. Dr. Orçun ile görüşebilirsiniz.