Sağlığınız bizim önceliğimizdir!

Kısa Özgeçmiş

Op.Dr. Orçun Oral Şentürk

Op. Dr. Orçun Oral Şentürk, 1975 yılında doğdu. 1999 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Eğitim hayatını başarılı bir şekilde tamamlayan Orçun Oral Şentürk, Çorlu Askeri Hastanesi’nde ve Bingöl Devlet Hastanesi’nde görev yaptı.

Op. Dr. Orçun Oral Şentürk, Cerrahi Uzmanlık Testi’ni, Doç. Dr. Soykan Arıkan danışmanlığında “ Çernobil Nükleer Kazası, hastaneye başvuran troit kanseri hasta sayısını etkiledi mi?” konusunda vermiştir.

Op. Dr. Orçun Oral Şentürk’ün, yaptığı mesleki çalışmalara ek olarak İstanbul Cerrahi Derneği ve Tabipler Odası’yla Ulusal Cerrahi ve Travma Derneği gibi bilim açısında önemli araştırmalar yapan kurumlarda aktif olarak üyeliği bulunmaktadır.

Op. Dr. Orçun Oral Şentürk, kariyerine Medilife Sağlık Grubu Çapa Hastanesi’nde başhekim olarak devam ediyor. Ek olarak genel cerrahi alanındaki çalışmalarına da devam ediyor.

Neden Op. Dr. Orçun Oral Şentürk ?

Sağlığınıza Giden Yolunuz

Mükemmel sağlık, dengeli bir yaşam tarzı ve düzenli sağlık kontrolü ile başlar. Biz, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumak ve geliştirmek için buradayız.

Sürekli Yenilik ve Büyüme

sürekli gelişmeye kendimizi adadık. Sağlık deneyiminizi geliştirmek için düzenli güncellemeler, yeni özellikler ve sürekli yenilikler bekleyin

Ameliyatsız Tedavi

Ameliyatsız tedaviler ile hastaların daha az invaziv ve daha az riskli bir şekilde sağlıklarını iyileştirmelerine olanak tanıyoruz.